Bize ulaşın: info@easydanismanlik.com

DOMUS ACADEMY BERLIN AçılıyorDOMUS ACADEMY BERLIN Açılıyor

Dünyanın en iyi Tasarım, Mimari ve Moda okulları arasında yer alan Domus Academy (DA) , dünyanın tasarım başkenti olan İtalya’daki Milan merkezinin yanısıra şimdi de Berlin’de Master of Arts in Innovation Design Management ve Master of Arts in Visual & Experience Design programlarını sunmaya başlıyor. Ekim 2017 de açılacak olan okul bu programlar için burs olanakları da sunacak.

Diplomaları dünyaca tanınan ve kendisini “living laboratory” (canlı labaratuvar) olarak tanımlayan DA, “learning by designing” (tasarlayarak öğrenmek) yaklaşımı ile rekabetçi tasarım dünyasında kendini öncü olarak konumlandırır.

DA Milan, Experience Design, Fashion Business, ve Interior Design alanlarında Lisans eğitimi,

Interior & Living Design ,   Product Design ,    Urban Vision & Architectural Design ,   Information Design ,   Interaction Design ,Service Design ,   Visual Brand Design ,   Fashion Design ,  Fashion Management,  Fashion Styling & Visual Merchandising,  Business Design  ve Luxury Brand Management alanlarında da Master eğitimi sunar.

DomusA_MiniBrochure_Nov2016_PRINT

Detaylı bilgi için ulaşınız: info@easydanismanlik.com

domus_studentlife

Domus-Academy-Building_02 Domus-Academy-Building_04 Domus-Academy-Campus_01 Domus-Academy-Campus_02 Domus-Academy-Students-at-work_03 Domus-Academy-Students-at-work_01 domusdesign


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com