Bize ulaşın: info@easydanismanlik.com

Kanada Lise ProgramıKanada Lise Programı

Kanada öğrencilere Kuzey Amerika’nın birçok güzel bölgesinde hem eğitim alıp hem de kültürel bilgilerini artırıp güzel vakit geçirebilecekleri fırsatlar sunuyor.

Kanada Akademik Programı öğrencilerin kendilerine uygun bir değişim programı eşliğinde, Kanada kültürü ile iç içe yaşayabilecekleri bir ortam hazırlıyor.

Kanada Değişim Programını diğer programlardan ayıran öğrencilerin tüm deneyimini tam manası ile özelleştirebiliyor olmasıdır.

Hem okumak istediğiniz okulu tercih edebilir hem de Yanında rahat edebileceğiniz ve güvende hissedebileceğiniz özellikte bir ev sahibini seçebilirsiniz.

Program Kanada’nın çeşitli illerinde 70 okulun üzerinde seçenek sunar.

Bu okullarda İngilizce sınıflarının yanı sıra müfredat dersleri, IB sınıfları, sosyal, kültürel ve spor içerikli daha birçok özellikli ders sınıf seçme şansınız olur.

Dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birine sahip olan Kanada’da, öğrenciler yüksek kalitede eğitim almanın ayrıcalığını ve kazanımlarını yaşar.

Bir spor dalında iyiyseniz, orada da aynı spora devam edebilirsiniz. Veya yeni spor dallarına giriş yapabilirsiniz. Kanada eğitim sistemi, Okul Ders programının yanında, öğrencilerin sosyali kültürel ve spor odaklı gelişimlerini de özendirmektedir.

Öğrenciler Kanada’da dönemlik ya da 1 senelik aldıkları eğitimin ardından diploma ve ders dökümleri ile Türkiye’deki okullarına geri dönerler.

Bu eşsiz programa dahil olmak istiyor ve detaylı bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın.

 

4 3 2 1


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com